Inovativní hypoalergenní výživa

Neocate Syneo

Neocate Syneo

Neocate Syneo je vysoce inovativní nutričně kompletní hypoalergenní aminokyselinová formule s Bifidobacterium breve M-16V, FOS vlákninou (inulinem a oligofruktózou), polynenasycenými mastnými kyselinami s dlouhým řetězcem (LCP) a nukleotidy. Neocate Syneo je určen kojencům do 1 roku věku s alergií na bílkovinu kravského mléka nebo vícenásobnou potravinovou alergií, nemohou-li být kojeni. Neobsahuje žádné alergizující bílkoviny, čímž vylučuje riziko reakce u kojenců s alergií na bílkoviny obsažené v potravinách.

Způsob přípravy

Příprava Neocate Syneo

Neocate Syneo se může připravovat jako kojenecké mléko nebo ho lze přidávat do studených příkrmů v období přivykání na pevnou stravu. Přípravek však nikdy nesmí projít teplotou vyšší než 40 °C. Přílišné zahřátí může významně omezit omezit účinky přípravku, protože životaschopnost Bifidobacterium breve M-16V je při vyšších teplotách mizivá. Dbejte na pečlivé dodržování pokynů pro přípravu.

Příprava Neocate Syneo

Jak dávkovat Neocate Syneo

Doporučené dávkování

Níže uvedená tabulka představuje vodítko, jakým množstvím a jak často byste měli své miminko krmit. Mějte prosím na paměti, že pokud Vaše miminko pije o něco málo více nebo méně, než je uvedeno v tabulce, avšak je spokojené a roste úměrně svému věku, není se čeho obávat. Tato tabulka je pouze doporučení. Přesné dávkování určí ošetřující lékař Vašeho dítěte.

Přibližný věk dítěte Přibližná váha dítěte (kg) Pro přípravu jedné dávky Počet dávek za 24 hodin
odměrky ml vody
Po narození 3,5 3 90 6
3 měsíce 6 4 120 6
4 - 6 měsíců 7,5 6 180 5
7 - 9 měsíců 8,5 7 210 5
10 - 12 měsíců 9,5 8 240 5

Pokyny pro přípravu

Správná příprava je klíčová pro zachování účinků přípravku Neocate Syneo. Bakterie Bifidobacterium breve M-16V přežívá pouze pokud se rozpustí v převařené vlažné vodě. Pokud se přípravek rozpustí ve vodě o teplotě vyšší než 40 °C, přátelské bakterie nemusí přežít.

Neocate Syneo postup: část 1 Neocate Syneo postup: část 2
 1. Umyjte si důkladně ruce a místo, kde budete výživu připravovat.
 2. Vysterilizujte láhev a savičku.
 3. Čerstvou vodu určenou pro kojence převařte po dobu 5 minut, nalijte požadované množství vody do vysterilizované láhve, uzavřete ji víčkem a nechte vodu vychladnout alespoň po dobu 30 minut tak, aby při kápnutí na vnitřní stranu zápěstí byla teplá.
 4. Přiloženou odměrku naplňte práškem, zarovnejte čistým a suchým nožem.
 5. Prášek do odměrky nevtlačujte.
 6. Používejte pouze přiloženou odměrku.
 7. Předepsaný počet odměrek prášku přidejte do vody.
 8. Láhev uzavřete a protřepávejte, dokud se prášek nerozpustí.
 9. Před krmením ještě vyzkoušejte správnou teplotu kápnutím několika kapek na zápěstí.
 10. Podávejte ihned po přípravě. Pokud směs nespotřebujete do jedné hodiny od přípravy, obsah láhve zlikvidujte. Výživa se nesmí během podávání přihřívat. K přípravě či ohřívání výživy nepoužívejte mikrovlnnou troubu.

PDF dokument ke stažení

Složení přípravku Neocate Syneo

Stáhnout složení (PDF)

Neocate Syneo může předepsat praktický lékař pro děti a dorost, pediatr, gastroenterolog nebo alergolog. Při dodržení doporučené ceny je přípravek bez doplatku.

Neocate Syneo můžete zakoupit v jakékoli lékárně.

Dostupné přípravky Neocate

 • Neocate Infant

  Neocate Infant

  Hypoalergenní výživa pro kojence 0-12 měsíců

  Infant
 • Neocate Junior

  Neocate Junior

  Hypoalergenní výživa pro batolata od 1 roku

  Junior

0 - 12 měs.

1 rok +